Зображення корпусу уточнюється
AD8605ACBZ
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
AD8605ACBZ — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Components. Корпус: 5-UFBGA, WLCSP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AD8605ACBZ.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 236.02 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 5-UFBGA, WLCSP |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Slew Rate: | 5V/µs |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Amplifier Type: | Standard (General Purpose) |
| Current - Supply: | 1mA |
| Number of Circuits: | 1 |
| Current - Input Bias: | 0.2 pA |
| Gain Bandwidth Product: | 10 MHz |
| Voltage - Input Offset: | 80 µV |
| Current - Output / Channel: | 80 mA |
| Voltage - Supply Span (Max): | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min): | 2.7 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AD8605ACBZ-REEL7 | 22238 | від 236.02 грн 1+: 236.02 грн10+: 176.94 грн25+: 162.23 грн100+: 146.06 грн250+: 138.35 грн500+: 136.49 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
