
ADF4001BRU
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
ADF4001BRU — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Components. Корпус: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ADF4001BRU.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 427.78 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 2.7V ~ 5.5V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| PLL: | Yes |
| Type: | Clock Generator (RF) |
| Input: | CMOS, TTL |
| Output: | Clock |
| Frequency - Max: | 200MHz |
| Divider/Multiplier: | Yes/No |
| Number of Circuits: | 1 |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Ratio - Input:Output: | 2:1 |
| Differential - Input:Output: | Yes/No |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ADF4001BRUZ-R7 | 4791 | від 427.78 грн 1+: 427.78 грн10+: 327.69 грн25+: 302.69 грн100+: 275.2 грн250+: 262.23 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ADF4001BRUZ | 744 | від 427.78 грн 1+: 427.78 грн10+: 327.69 грн96+: 275.87 грн192+: 265.53 грн288+: 260.35 грн576+: 252.76 грн1056+: 247.23 грн2592+: 240.59 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
