Зображення корпусу уточнюється
SFH618A-4
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
SFH618A-4 — електронний компонент виробника Vishay Semiconductor Opto Division, категорія Interface ICs. Корпус: 4-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SFH618A-4.
Всього пропозицій
8
Ціни
від 36.88 до 75.86 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Vishay Semiconductor Opto Division |
|---|---|
| Корпус: | 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 100°C |
| Packaging: | Tube |
| Input Type: | DC |
| Output Type: | Transistor |
| Standard Pack Qty: | 4000 |
| Number of Channels: | 1 |
| Voltage - Isolation: | 5300Vrms |
| Drain-Source Voltage: | 55 V |
| Rise / Fall Time (Typ): | 3.5µs, 5µs |
| Current Transfer Ratio (Max): | 320% @ 1mA |
| Current Transfer Ratio (Min): | 160% @ 1mA |
| Turn On / Turn Off Time (Typ): | 6µs, 5.5µs |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SFH618A-4XSM | 323 | від 36.88 грн 1+: 36.88 грн10+: 31.61 грн25+: 29.92 грн67+: 14.54 грн182+: 13.7 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| SFH618A-4 | 2000 | від 37.93 грн 1+: 37.93 грн10+: 26.06 грн100+: 18.76 грн500+: 15.47 грн1000+: 14.39 грн2000+: 13.47 грн5000+: 12.47 грн10000+: 11.84 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SFH618A-4X | 140 | від 39.34 грн 1+: 39.34 грн10+: 27.11 грн100+: 19.51 грн500+: 16.09 грн1000+: 14.97 грн2000+: 14.01 грн5000+: 12.96 грн10000+: 12.31 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SFH618A-4XG | 50 | від 40.74 грн 1+: 40.74 грн10+: 28.17 грн100+: 20.32 грн500+: 16.78 грн1000+: 15.62 грн2000+: 14.63 грн5000+: 13.55 грн10000+: 12.87 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SFH618A-4XSM | 38 | від 40.74 грн 1+: 40.74 грн10+: 28.17 грн100+: 20.32 грн500+: 16.78 грн1000+: 15.62 грн2000+: 14.63 грн5000+: 13.55 грн10000+: 12.87 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SFH618A-4 | 4 | від 69.12 грн 1+: 69.12 грн10+: 32.52 грн25+: 26.41 грн46+: 20.93 грн126+: 19.81 грн1000+: 19.32 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| SFH618A-4 | 3632 | від 74.46 грн 1+: 74.46 грн10+: 48.61 грн100+: 31.54 грн500+: 28.17 грн1000+: 24.59 грн2000+: 22.41 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SFH618A-4 | 3473 | від 75.86 грн 1+: 75.86 грн10+: 53.39 грн100+: 39.52 грн500+: 33.34 грн1000+: 31.32 грн2000+: 29.61 грн5000+: 27.73 грн10000+: 26.56 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
