
LM2940T-5.0
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
LM2940T-5.0 — електронний компонент виробника TAEJIN TECHNOLOGY / HTC Korea, категорія Power ICs. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LM2940T-5.0.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 30.08 до 68.28 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | TAEJIN TECHNOLOGY / HTC Korea |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Type: | Fixed |
| Current - Output: | 1A |
| Drain-Source Voltage: | 5 V |
| Number of Regulators: | 1 |
| Output Configuration: | Positive |
| Voltage - Input (Max): | 26V |
| Voltage Dropout (Max): | 0.63V @ 1A |
| Current - Supply (Max): | 25 mA |
| Continuous Drain Current: | 1 A |
| Current - Quiescent (Iq): | 500 µA |
| Voltage - Output (Min/Fixed): | 5V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| LM2940T-5.0 | 44 | від 30.08 грн 1+: 30.08 грн | Eurocom Components | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
