Зображення корпусу уточнюється
311SM6-T
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
311SM6-T — електронний компонент виробника Honeywell, категорія Components. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 311SM6-T.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 1134.6 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Honeywell |
|---|---|
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Continuous Drain Current: | 5 A |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Standard Pack Qty: | 10 |
| Circuit: | SPDT |
| Actuator Type: | Lever, Roller |
| Release Force: | 7.138gf |
| Operating Force: | 40gf |
| Switch Function: | On-Mom |
| Termination Style: | Solder Turret |
| Operating Position: | 0.560" (14.2mm) |
| Voltage Rating - AC: | 250 V |
| Voltage Rating - DC: | 30 V |
| Current Rating (Amps): | 5A (AC/DC) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 311SM6-T | 516 | від 1134.6 грн 1+: 1134.6 грн10+: 939.36 грн30+: 858.42 грн50+: 823.18 грн100+: 777.65 грн250+: 773.51 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 311SM6-T | 209 | від 1134.6 грн 1+: 1134.6 грн10+: 939.08 грн20+: 859.19 грн50+: 823.45 грн100+: 804.52 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
