Зображення корпусу уточнюється
A20-OLINUXINO-LIME-N8G
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
A20-OLINUXINO-LIME-N8G — електронний компонент виробника Olimex LTD, категорія Components. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників A20-OLINUXINO-LIME-N8G.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 3397.73 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Olimex LTD |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| USB: | USB Host (2), USB OTG (1) |
| Speed: | 1GHz |
| Contents: | HDMI Cable |
| Ethernet: | 100/1000 Mbps (1) |
| Video Outputs: | HDMI |
| Core Processor: | ARM Cortex-A7 |
| Watchdog Timer: | No |
| Number of Cores: | 2 |
| Size / Dimension: | 3.307" x 2.362" (84.00mm x 60.00mm) |
| Storage Interface: | eMMC, microSD, NAND - Flash, SATA |
| Expansion Site/Bus: | GPIO, microSD, SATA, SPI, UART |
| RAM Capacity/Installed: | 512MB/0GB |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| A20-OLINUXINO-LIME-N8G | 3 | від 3397.73 грн 1+: 3397.73 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
