Зображення корпусу уточнюється
ABM3B-8.000MHZ-10-1-U-T
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
ABM3B-8.000MHZ-10-1-U-T — електронний компонент виробника ABRACON, категорія Components. Корпус: 4-SMD, No Lead. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ABM3B-8.000MHZ-10-1-U-T.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 31.04 до 68.05 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | ABRACON |
|---|---|
| Корпус: | 4-SMD, No Lead |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 60°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 8 MHz |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Load Capacitance: | 10pF |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Frequency Stability: | ±10ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Height - Seated (Max): | 0.043" (1.10mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 200 Ohms |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| ABM3B-8.000MHZ-10-1-U-T | Є в наявності | від 31.04 грн 1+: 31.04 грн10+: 29.87 грн35+: 27.69 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ABM3B-8.000MHZ-10-1-U-T | 18086 | від 49.66 грн 1+: 49.66 грн10+: 43.08 грн25+: 40.73 грн50+: 39.04 грн100+: 37.43 грн250+: 35.39 грн500+: 33.93 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ABM3B-8.000MHZ-10-1-U-T | 21244 | від 49.73 грн 1+: 49.73 грн10+: 43.08 грн25+: 39.1 грн100+: 37.49 грн250+: 35.39 грн500+: 33.99 грн1000+: 32.52 грн2000+: 30.36 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| ABM3B-8.000MHZ-10 | 4224 | від 68.05 грн 1+: 68.05 грн10+: 35.74 грн50+: 30.57 грн100+: 28.05 грн500+: 26.51 грн1000+: 25.53 грн2000+: 24.97 грн5000+: 24.62 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
