Зображення корпусу уточнюється
AD5200BRMZ10
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
AD5200BRMZ10 — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Components. Корпус: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AD5200BRMZ10.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 286.77 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 2.7V ~ 5.5V, ±2.3V ~ 2.7V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Taper: | Linear |
| Interface: | SPI |
| Tolerance: | ±30% |
| Memory Type: | Volatile |
| Configuration: | Potentiometer |
| Number of Taps: | 256 |
| Resistance (Ohms): | 10k |
| Number of Circuits: | 1 |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Temperature Coefficient (Typ): | 500ppm/°C |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AD5200BRMZ10-REEL7 | 1169 | від 286.77 грн 1+: 286.77 грн10+: 216.96 грн25+: 199.45 грн100+: 180.2 грн250+: 171.01 грн500+: 170.15 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AD5200BRMZ10 | 192 | від 286.77 грн 1+: 286.77 грн10+: 216.96 грн50+: 188.9 грн100+: 180.2 грн250+: 171.01 грн500+: 165.48 грн1000+: 160.92 грн2500+: 156.11 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
