
AD628ARZ-RL
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
AD628ARZ-RL — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Components. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AD628ARZ-RL.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 505.98 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Slew Rate: | 0.3V/µs |
| -3db Bandwidth: | 600 kHz |
| Amplifier Type: | Current Sense |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Current - Supply: | 1.6mA |
| Number of Circuits: | 1 |
| Current - Input Bias: | 1.5 nA |
| Voltage - Input Offset: | 150 µV |
| Voltage - Supply Span (Max): | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min): | 4.5 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AD628ARZ-RL | 824 | від 505.98 грн 1+: 505.98 грн10+: 390.21 грн25+: 361.22 грн100+: 329.35 грн250+: 319.52 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
