Зображення корпусу уточнюється
AD7190BRUZ
Ціна та наявність в Україні станом на 17.05.2026
AD7190BRUZ — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Components. Корпус: 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AD7190BRUZ.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 1323.32 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Features: | PGA |
| Input Type: | Differential, Pseudo-Differential |
| Architecture: | Sigma-Delta |
| Configuration: | MUX-PGA-ADC |
| Data Interface: | SPI, DSP |
| Number of Bits: | 24 |
| Reference Type: | External |
| Number of Inputs: | 2, 4 |
| Number of A/D Converters: | 1 |
| Voltage - Supply, Analog: | 5V |
| Voltage - Supply, Digital: | 2.7V ~ 5.25V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AD7190BRUZ-REEL | 7012 | від 1323.32 грн 1+: 1323.32 грн10+: 1053.13 грн25+: 985.64 грн100+: 920.31 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AD7190BRUZ | 679 | від 1323.32 грн 1+: 1323.32 грн10+: 1053.13 грн62+: 933.86 грн124+: 902.35 грн310+: 869.08 грн558+: 851.83 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
