
AD7793BRUZ
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
AD7793BRUZ — електронний компонент виробника Analog Devices, категорія Components. Корпус: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AD7793BRUZ.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 779.09 до 1280.94 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Analog Devices |
|---|---|
| Корпус: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 5.25 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Input Type: | Differential |
| Architecture: | Sigma-Delta |
| Configuration: | MUX-ADC |
| Data Interface: | SPI, DSP |
| Number of Bits: | 24 |
| Reference Type: | External, Internal |
| Number of Inputs: | 3 |
| Number of A/D Converters: | 1 |
| Voltage - Supply, Analog: | 2.7V ~ 5.25V |
| Sampling Rate (Per Second): | 470 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| AD7793BRUZ-REEL | 377 шт. | від 1018.42 грн 1+: 1018.42 грн | SEA | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AD7793BRUZ | 89 | від 779.09 грн 1+: 779.09 грн3+: 687.85 грн10+: 626.08 грн25+: 535.54 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| AD7793BRUZ-REEL | 1896 | від 1280.94 грн 1+: 1280.94 грн10+: 1018.5 грн25+: 952.91 грн100+: 888.1 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AD7793BRUZ | 847 | від 1280.94 грн 1+: 1280.94 грн10+: 1018.5 грн96+: 882.52 грн192+: 855.41 грн288+: 841.83 грн576+: 821.92 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
