
AD813ARZ-14
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
AD813ARZ-14 — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Components. Корпус: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AD813ARZ-14.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 1457.34 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Slew Rate: | 250V/µs |
| Applications: | Current Feedback |
| -3db Bandwidth: | 100 MHz |
| Package / Case: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Current - Supply: | 4.5 mA |
| Number of Circuits: | 3 |
| Current - Output / Channel: | 50 mA |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±): | 2.4V ~ 36V, ±1.2V ~ 18V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AD813ARZ-14-REEL7 | 41 | від 1457.34 грн 1+: 1457.34 грн10+: 1163.27 грн25+: 1089.84 грн100+: 1022.41 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AD813ARZ-14 | 24 | від 1457.34 грн 1+: 1457.34 грн10+: 1163.27 грн56+: 1039.12 грн112+: 1003.82 грн280+: 966.54 грн504+: 947.22 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
