Зображення корпусу уточнюється
AD8606ARMZ-REEL
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
AD8606ARMZ-REEL — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Components. Корпус: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AD8606ARMZ-REEL.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 375.1 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Slew Rate: | 5V/µs |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Amplifier Type: | CMOS |
| Current - Supply: | 1mA (x2 Channels) |
| Number of Circuits: | 2 |
| Current - Input Bias: | 1 pA |
| Gain Bandwidth Product: | 10 MHz |
| Voltage - Input Offset: | 80 µV |
| Current - Output / Channel: | 80 mA |
| Voltage - Supply Span (Max): | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min): | 2.7 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AD8606ARMZ-REEL | 324 | від 375.1 грн 1+: 375.1 грн10+: 285.96 грн25+: 263.75 грн100+: 239.32 грн250+: 228.92 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
