Зображення корпусу уточнюється
AD9834BRUZ
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
AD9834BRUZ — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Components. Корпус: 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AD9834BRUZ.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 1303.04 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 2.3V ~ 5.5V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Master fclk: | 50 MHz |
| Package / Case: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Resolution (Bits): | 10 b |
| Tuning Word Width (Bits): | 28 b |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AD9834BRUZ-REEL7 | 624 | від 1303.04 грн 1+: 1303.04 грн10+: 1036.48 грн25+: 969.83 грн100+: 896.56 грн250+: 895.69 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AD9834BRUZ | 500 | від 1303.04 грн 1+: 1303.04 грн10+: 1036.48 грн75+: 909.51 грн150+: 879.99 грн300+: 855.69 грн525+: 839.25 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
