Зображення корпусу уточнюється
ADAU1452KCPZ
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
ADAU1452KCPZ — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Components. Корпус: 72-VFQFN Exposed Pad, CSP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ADAU1452KCPZ.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 1232.55 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 72-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Type: | Sigma |
| Interface: | I2C, SPI |
| Clock Rate: | 294.912MHz |
| On-Chip RAM: | 160kB |
| Voltage - I/O: | 3.30V |
| Package / Case: | 72-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| Voltage - Core: | 1.20V |
| Non-Volatile Memory: | ROM (32kB) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ADAU1452KCPZRL | 255 | від 1232.55 грн 1+: 1232.55 грн10+: 1023.52 грн25+: 957.87 грн100+: 953.08 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
