
ADE7763ARSZRL
Ціна та наявність в Україні станом на 31.05.2026
ADE7763ARSZRL — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Components. Корпус: 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ADE7763ARSZRL.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 462.97 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Meter Type: | Single Phase |
| Package / Case: | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Input Impedance: | 390kOhm |
| Current - Supply: | 3mA |
| Measurement Error: | 0.1% |
| Voltage - I/O Low: | 0.8V |
| Voltage - I/O High: | 2.4V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ADE7763ARSZRL | 1860 | від 462.97 грн 1+: 462.97 грн10+: 355.55 грн25+: 328.73 грн100+: 299.29 грн250+: 289.14 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
