
ADM707ARZ
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
ADM707ARZ — електронний компонент виробника Analog Devices, категорія Components. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ADM707ARZ.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 81.3 до 270.51 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Analog Devices |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Type: | Simple Reset/Power-On Reset |
| Reset: | Active High/Active Low |
| Output: | Push-Pull, Push-Pull |
| Reset Timeout: | 160ms Minimum |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Threshold: | 4.65V |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Number of Voltages Monitored: | 1 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| ADM707ARZ | 27 шт. | від 81.3 грн 1+: 81.3 грн | Filur | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ADM707ARZ-REEL | 9863 | від 258.6 грн 1+: 258.6 грн10+: 194.47 грн25+: 178.54 грн100+: 161 грн250+: 152.63 грн500+: 151.18 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ADM707ARZ | 271 | від 258.6 грн 1+: 258.6 грн10+: 194.47 грн98+: 161.21 грн196+: 154.65 грн294+: 151.36 грн588+: 146.55 грн1078+: 143.04 грн2548+: 138.99 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ADM707ARZ | 154 | від 270.51 грн 1+: 270.51 грн5+: 238.97 грн25+: 214.45 грн98+: 200.43 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
