
ADM800MARNZ
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
ADM800MARNZ — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Components. Корпус: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ADM800MARNZ.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 555.04 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Type: | Battery Backup Circuit |
| Reset: | Active High/Active Low |
| Output: | Open Drain, Push-Pull |
| Reset Timeout: | 140ms Minimum |
| Package / Case: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Threshold: | 4.4V |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Number of Voltages Monitored: | 1 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ADM800MARNZ | 144 | від 555.04 грн 1+: 555.04 грн10+: 429.24 грн48+: 379.84 грн144+: 356.13 грн288+: 344.53 грн528+: 336.08 грн1008+: 328.52 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
