
ADS7824P
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
ADS7824P — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Components. Корпус: 28-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ADS7824P.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 625 до 2106.62 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 28-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Input Type: | Single Ended |
| Architecture: | SAR |
| Configuration: | S/H-ADC |
| Data Interface: | SPI, Parallel |
| Number of Bits: | 12 |
| Reference Type: | External, Internal |
| Ratio - S/H:ADC: | 1:1 |
| Number of Inputs: | 4 |
| Number of A/D Converters: | 1 |
| Voltage - Supply, Analog: | 5V |
| Sampling Rate (Per Second): | 40k |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| ADS7824P | 15 шт. | від 625 грн 1+: 625 грн | Радіомаг | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
