Зображення корпусу уточнюється
AP66300
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
AP66300 — електронний компонент виробника Diodes Incorporated, категорія Components. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AP66300.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 4377.23 до 5508.33 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Diodes Incorporated |
|---|---|
| Packaging: | Bulk |
| Standard Pack Qty: | 1 |
| Contents: | Board(s) |
| Main Purpose: | DC/DC, Step Down |
| Voltage - Input: | 3.8V ~ 60V |
| Current - Output: | 3A |
| Outputs and Type: | 1 Non-Isolated Output |
| Regulator Topology: | Buck |
| Utilized IC / Part: | AP66300 |
| Frequency - Switching: | 500kHz |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
