Зображення корпусу уточнюється
AT27C040-70JU
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
AT27C040-70JU — електронний компонент виробника Microchip Technology, категорія Components. Корпус: 32-LCC (J-Lead). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AT27C040-70JU.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 588.84 до 634.51 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Microchip Technology |
|---|---|
| Корпус: | 32-LCC (J-Lead) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Technology: | EPROM - OTP |
| Drain-Source Voltage: | 5 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TC) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 32 |
| Access Time: | 70 ns |
| Memory Size: | 4Mbit |
| Memory Type: | Non-Volatile |
| Memory Format: | EPROM |
| Memory Interface: | Parallel |
| Memory Organization: | 512K x 8 |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AT27C040-70JU | 826 | від 588.84 грн 1+: 588.84 грн25+: 577.46 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AT27C040-70JU | 291 | від 589.54 грн 1+: 589.54 грн25+: 568.46 грн96+: 567.76 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| AT27C040-70JU-T | 721 | від 629.59 грн 1+: 629.59 грн500+: 594.46 грн750+: 567.76 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| AT27C040-70JU-T | 624 | від 634.51 грн 1+: 634.51 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
