Зображення корпусу уточнюється
B011
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
B011 — електронний компонент виробника TTM Technologies, категорія Components. Корпус: 1008 (2520 Metric). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників B011.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 203.53 до 242.7 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | TTM Technologies |
|---|---|
| Корпус: | 1008 (2520 Metric) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 4000 |
| Rds(on): | 200 Ohm |
| Package / Case: | 1008 (2520 Metric) |
| Frequency Range: | 50MHz ~ 1.45GHz |
| Phase Difference: | 180° |
| Return Loss (Min): | 9.8dB |
| Insertion Loss (Max): | 2.5dB |
| Impedance - Unbalanced/Balanced: | 50 / 200Ohm |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| B0110E50200AHF | 5380 | від 203.53 грн 1+: 203.53 грн10+: 184.65 грн25+: 172.76 грн100+: 166.46 грн250+: 160.17 грн500+: 155.27 грн1000+: 150.38 грн4000+: 130.09 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| B0110E50200AHF | 1929 | від 242.7 грн 1+: 242.7 грн10+: 219.34 грн25+: 210.61 грн50+: 204.18 грн100+: 197.9 грн250+: 189.86 грн500+: 183.95 грн1000+: 178.2 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
