Зображення корпусу уточнюється
B84112G0000M136
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
B84112G0000M136 — електронний компонент виробника TDK, категорія Components. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників B84112G0000M136.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 5230.33 до 5347.13 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | TDK |
|---|---|
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Drain-Source Voltage: | 250 V |
| Continuous Drain Current: | 36 A |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 100°C |
| Packaging: | Bulk |
| Standard Pack Qty: | 16 |
| Current: | 36 A |
| Filter Type: | Single Phase |
| Applications: | General Purpose |
| Configuration: | Single Stage |
| Approval Agency: | cUR, ENEC, UR |
| Voltage - Rated AC: | 250V |
| Voltage - Rated DC: | 250V |
| Frequency - Operating: | 50/60Hz |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
