Зображення корпусу уточнюється
B84143A0010A166
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
B84143A0010A166 — електронний компонент виробника TDK, категорія Components. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників B84143A0010A166.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 5828.59 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | TDK |
|---|---|
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Continuous Drain Current: | 10 A |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 100°C |
| Current: | 10 A |
| Filter Type: | Three Phase (Delta) |
| Applications: | General Purpose |
| Configuration: | Single Stage |
| Approval Agency: | cUR, ENEC, UR |
| Termination Style: | Quick Connect, Threaded Post (M5) |
| Frequency - Operating: | 50/60Hz |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase): | 300 V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): | 520 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| B84143A0010A166 | 9 | від 5828.59 грн 1+: 5828.59 грн16+: 4563.42 грн32+: 4479.55 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
