Зображення корпусу уточнюється
FT245RL
Ціна та наявність в Україні станом на 17.05.2026
FT245RL — електронний компонент виробника FTDI, Future Technology Devices International Ltd, категорія Components. Корпус: 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників FT245RL.
Всього пропозицій
8
Ціни
від 134.83 до 384.5 грн
Є в Україні
7
| Виробник: | FTDI, Future Technology Devices International Ltd |
|---|---|
| Корпус: | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Voltage - Supply: | 1.8V ~ 5.25V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Function: | Bridge, USB to FIFO |
| Protocol: | USB |
| Interface: | FIFO |
| Standards: | USB 2.0 |
| Package / Case: | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Current - Supply: | 15mA |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| FT245RL | 11 шт. | від 134.83 грн 1+: 134.83 грн | К206 | Купити |
| FT245RL | 1 шт. | від 183.24 грн 1+: 183.24 грн | IntCom | Купити |
| FT245RL | 3 шт. | від 207 грн 1+: 207 грн | НІКОМ | Купити |
| FT245RL | 10 шт. | від 280 грн 1+: 280 грн10+: 265 грн | Радіомаг | Купити |
| FT245RL | 4 | 292.5 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| FT245RL | 81 шт. | від 376.1 грн 1+: 376.1 грн | Filur | Купити |
| FT245RL | Є в наявності | від 384.5 грн 1+: 384.5 грн | Importtime | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| FT245RL-TUBE | 1559 | від 335.73 грн 1+: 335.73 грн10+: 304.25 грн50+: 290.26 грн100+: 276.27 грн250+: 265.78 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
