Зображення корпусу уточнюється
HMC441LC3B
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
HMC441LC3B — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Components. Корпус: 12-VFCQFN Exposed Pad. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників HMC441LC3B.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 4646.3 до 6557.15 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 12-VFCQFN Exposed Pad |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 5V |
| Gain: | 14dB |
| P1dB: | 20dBm |
| RF Type: | General Purpose |
| Frequency: | 6GHz ~ 18GHz |
| Noise Figure: | 4.5dB |
| Package / Case: | 12-VFCQFN Exposed Pad |
| Current - Supply: | 115mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| HMC441LC3B | 9 шт. | від 4646.3 грн 1+: 4646.3 грн | Filur | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
