Зображення корпусу уточнюється
IGCM04G60HAXKMA1
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
IGCM04G60HAXKMA1 — електронний компонент виробника Infineon Technologies, категорія Components. Корпус: 24-PowerDIP Module, Offset Leads. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників IGCM04G60HAXKMA1.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 603.31 до 758.87 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Infineon Technologies |
|---|---|
| Корпус: | 24-PowerDIP Module, Offset Leads |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Drain-Source Voltage: | 600 V |
| Continuous Drain Current: | 4 A |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 280 |
| Type: | IGBT |
| Current: | 4 A |
| Voltage: | 600 V |
| Configuration: | 3 Phase |
| Package / Case: | 24-PowerDIP Module, Offset Leads |
| Voltage - Isolation: | 2000Vrms |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| IGCM04G60HA | 21 | від 603.31 грн 1+: 603.31 грн3+: 425.33 грн7+: 402.21 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| IGCM04G60HAXKMA1 | 271 | від 758.17 грн 1+: 758.17 грн14+: 497.75 грн112+: 384.31 грн504+: 332.18 грн1008+: 331.15 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| IGCM04G60HAXKMA1 | 279 | від 758.87 грн 1+: 758.87 грн10+: 498.2 грн100+: 384.69 грн560+: 344.75 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
