Зображення корпусу уточнюється
KSZ8842-16MVLI
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
KSZ8842-16MVLI — електронний компонент виробника Microchip Technology, категорія Components. Корпус: 128-LQFP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників KSZ8842-16MVLI.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 1282.75 до 1335.21 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Microchip Technology |
|---|---|
| Корпус: | 128-LQFP |
| Voltage - Supply: | 3.1V ~ 3.5V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Tray |
| Standard Pack Qty: | 90 |
| Function: | Switch |
| Protocol: | Ethernet |
| Interface: | Parallel |
| Standards: | 10/100 Base-T/TX PHY |
| Package / Case: | 128-LQFP |
| Current - Supply: | 122mA |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
