
LMC660AIM
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
LMC660AIM — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Components. Корпус: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LMC660AIM.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 152.48 до 191.83 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Slew Rate: | 1.1V/µs |
| Output Type: | Push-Pull, Rail-to-Rail |
| Amplifier Type: | CMOS |
| Current - Supply: | 1.5mA (x4 Channels) |
| Number of Circuits: | 4 |
| Current - Input Bias: | 0.002 pA |
| Gain Bandwidth Product: | 1.4 MHz |
| Voltage - Input Offset: | 1 mV |
| Current - Output / Channel: | 40 mA |
| Voltage - Supply Span (Max): | 15.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min): | 4.75 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
