
M93C66-WMN6TP
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
M93C66-WMN6TP — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Components. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників M93C66-WMN6TP.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 9 до 20.32 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Technology: | EEPROM |
| Drain-Source Voltage: | 2.5 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Memory Size: | 4Kbit |
| Memory Type: | Non-Volatile |
| Memory Format: | EEPROM |
| Clock Frequency: | 2 MHz |
| Memory Interface: | Microwire |
| Memory Organization: | 512 x 8, 256 x 16 |
| DigiKey Programmable: | Verified |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| M93C66 | 75 шт. | від 9 грн 1+: 9 грн | Ворон | Купити |
| M93C66-WMN6TP | 107 шт. | від 18 грн 1+: 18 грн | НІКОМ | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| M93C66-WMN6TP | 4628 | від 15.98 грн 1+: 15.98 грн10+: 14.64 грн25+: 13.87 грн90+: 10.79 грн245+: 10.23 грн2500+: 9.95 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| M93C66-WMN6TP | 17818 | від 18.92 грн 1+: 18.92 грн10+: 17.31 грн25+: 16.82 грн50+: 16.47 грн100+: 16.12 грн250+: 15.84 грн500+: 15.63 грн1000+: 15.35 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| M93C66-WMN6TP | 1077 | від 20.32 грн 1+: 20.32 грн10+: 18.99 грн25+: 18.53 грн50+: 18.15 грн100+: 17.78 грн250+: 17.27 грн500+: 16.89 грн1000+: 16.5 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
