MAX3483ECSA — де купити
MAX3483ECSA — електронний компонент виробника Analog Devices Inc./Maxim Integrated, категорія Components. Корпус: 8-SOIC. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MAX3483ECSA.
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Category
Components
Package
8-SOIC
Datasheet
Основні характеристики
| Type: | Transceiver |
|---|---|
| Duplex: | Half |
| Package: | 8-SOIC |
| Protocol: | RS422, RS485 |
| Data Rate: | 250kbps |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 3.6V |
| Receiver Hysteresis: | 50 mV |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Number of Drivers/Receivers: | 1/1 |
Де купити
| Постачальник | Наявність | Ціна | Термін | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Digi-Key | 2418 | 605.51 грн | 3 wks | Купити |
| Digi-Key | 1940 | 605.51 грн | 3 wks | Купити |