
MMBFJ202
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
MMBFJ202 — електронний компонент виробника onsemi, категорія Components. Корпус: SOT-23-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MMBFJ202.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 12.15 до 33.7 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | SOT-23-3 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 40 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| FET Type: | N-Channel |
| Power - Max: | 350 mW |
| Channel Type: | N-Channel |
| Package / Case: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Power Dissipation: | 0.35 W |
| Voltage - Breakdown (V(BR)GSS): | 40 V |
| Voltage - Cutoff (VGS off) @ Id: | 800 mV @ 10 nA |
| Current - Drain (Idss) @ Vds (Vgs=0): | 900 µA @ 20 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| MMBFJ202 | 42 шт. | від 12.15 грн 1+: 12.15 грн | Ворон | Купити |
| MMBFJ202 | 13 шт. | від 17.1 грн 1+: 17.1 грн | Radio Store | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MMBFJ202 | 1241 | від 29.35 грн 1+: 29.35 грн5+: 22.33 грн10+: 18.75 грн100+: 10.04 грн120+: 8.07 грн328+: 7.65 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| MMBFJ202 | 9263 | від 33.7 грн 1+: 33.7 грн10+: 20.64 грн100+: 13.05 грн500+: 9.76 грн1000+: 8.69 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MMBFJ202 | 6645 | від 33.7 грн 1+: 33.7 грн10+: 20.64 грн100+: 13.06 грн500+: 9.83 грн1000+: 8.71 грн3000+: 6.81 грн6000+: 6.18 грн9000+: 5.97 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
