
MMBT5551LT3G
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
MMBT5551LT3G — електронний компонент виробника onsemi, категорія Components. Корпус: SOT-23-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MMBT5551LT3G.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 7.11 до 11.21 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | SOT-23-3 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 160 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 10000 |
| Power - Max: | 225 mW |
| Package / Case: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Transistor Type: | NPN |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 200mV @ 5mA, 50mA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 600 mA |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100nA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 80 @ 10mA, 5V |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 160 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| MMBT5551LT3G | 32 | від 7.11 грн 1+: 7.11 грн10+: 4.4 грн100+: 2.67 грн1000+: 1.56 грн | Liven | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MMBT5551LT3G | 28015 | від 11.21 грн 1+: 11.21 грн10+: 6.94 грн100+: 4.2 грн500+: 3.08 грн1000+: 2.45 грн2500+: 2.38 грн5000+: 2.03 грн10000+: 1.82 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MMBT5551LT3G | 17841 | від 11.21 грн 1+: 11.21 грн10+: 7.01 грн100+: 4.32 грн500+: 3.13 грн1000+: 2.75 грн2000+: 2.42 грн5000+: 2.06 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
