
OP482GSZ-REEL7
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
OP482GSZ-REEL7 — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Components. Корпус: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників OP482GSZ-REEL7.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 476.31 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Slew Rate: | 9V/µs |
| Amplifier Type: | J-FET |
| Package / Case: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Current - Supply: | 210µA (x4 Channels) |
| Number of Circuits: | 4 |
| Current - Input Bias: | 3 pA |
| Gain Bandwidth Product: | 4 MHz |
| Voltage - Input Offset: | 200 µV |
| Current - Output / Channel: | 10 mA |
| Voltage - Supply Span (Max): | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min): | 9 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| OP482GSZ-REEL7 | 6663 | від 476.31 грн 1+: 476.31 грн10+: 366.22 грн25+: 338.78 грн100+: 308.58 грн250+: 298.57 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
