Зображення корпусу уточнюється
SN65LV1224DBR
Ціна та наявність в Україні станом на 17.05.2026
SN65LV1224DBR — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Components. Корпус: 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SN65LV1224DBR.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 989.69 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 3.6V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Function: | Deserializer |
| Data Rate: | 660Mbps |
| Input Type: | LVDS |
| Output Type: | LVDS |
| Package / Case: | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Number of Inputs: | 1 |
| Number of Outputs: | 10 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SN65LV1224DBR | 29808 | від 989.69 грн 21+: 989.69 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
