Зображення корпусу уточнюється
SSM2167-1RMZ
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
SSM2167-1RMZ — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Components. Корпус: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SSM2167-1RMZ.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 198 до 293.01 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 2.5V ~ 5.5V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Type: | Class AB |
| Features: | Microphone, Shutdown |
| Output Type: | 1-Channel (Mono) |
| Package / Case: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| SSM2167-1RMZ | 3 | 198 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SSM2167-1RMZ-REEL | 7856 | від 293.01 грн 1+: 293.01 грн10+: 221.83 грн25+: 203.94 грн100+: 184.29 грн250+: 174.93 грн500+: 174.16 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SSM2167-1RMZ-R7 | 2422 | від 293.01 грн 1+: 293.01 грн10+: 221.83 грн25+: 203.94 грн100+: 184.29 грн250+: 174.93 грн500+: 174.16 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
