Зображення корпусу уточнюється
ZCAT2436-1330A
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
ZCAT2436-1330A — електронний компонент виробника TDK, категорія Components. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ZCAT2436-1330A.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 313.92 до 315.32 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | TDK |
|---|---|
| Mounting Type: | Free Hanging |
| Packaging: | Bulk |
| Standard Pack Qty: | 400 |
| Type: | Round |
| Design: | Hinged (Snap On) |
| Length: | 1.417" (36.00mm) |
| Rds(on): | 80 Ohm |
| Material: | 30 |
| Inner Dimension: | 0.512" Dia (13.00mm) |
| Outer Dimension: | 0.866" W x 0.925" H (22.00mm x 23.50mm) |
| Impedance @ Frequency: | 80Ohm @ 100MHz ~ 500MHz |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ZCAT2436-1330A | 6306 | від 313.92 грн 1+: 313.92 грн10+: 215.12 грн25+: 177.98 грн50+: 159.76 грн100+: 138.74 грн250+: 138.04 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| ZCAT2436-1330A | 1905 | від 315.32 грн 1+: 315.32 грн10+: 215.54 грн25+: 182.63 грн50+: 159.8 грн100+: 138.58 грн400+: 123.5 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
