Зображення корпусу уточнюється
ZCAT6819-5230D
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
ZCAT6819-5230D — електронний компонент виробника TDK, категорія Components. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ZCAT6819-5230D.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 438 до 461.13 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | TDK |
|---|---|
| Mounting Type: | Free Hanging |
| Packaging: | Bulk |
| Standard Pack Qty: | 160 |
| Type: | Flat |
| Design: | Hinged (Snap On) |
| Length: | 0.728" (18.50mm) |
| Rds(on): | 35 Ohm |
| Material: | 30 |
| Inner Dimension: | 2.047" W x 0.051" H (52.00mm x 1.30mm) |
| Outer Dimension: | 2.657" W x 0.629" H (67.50mm x 16.00mm) |
| Impedance @ Frequency: | 35Ohm @ 50MHz ~ 500MHz |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ZCAT6819-5230D | 761 | від 438 грн 1+: 438 грн10+: 300.65 грн25+: 245.98 грн50+: 220.75 грн100+: 213.75 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| ZCAT6819-5230D | 3319 | від 448.52 грн 1+: 448.52 грн10+: 304.29 грн25+: 256.58 грн50+: 223.47 грн160+: 186.59 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ZCAT6819-5230D-BK | 18 | від 451.32 грн 1+: 451.32 грн10+: 309.76 грн25+: 254.39 грн50+: 228.46 грн100+: 220.75 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| ZCAT6819-5230D-BK | 4152 | від 461.13 грн 1+: 461.13 грн10+: 312.56 грн25+: 263.5 грн50+: 229.39 грн160+: 192.72 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
