Зображення корпусу уточнюється
08FDZ-BT
Ціна та наявність в Україні станом на 25.05.2026
08FDZ-BT — електронний компонент виробника JST Sales America Inc., категорія Connectors. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 08FDZ-BT.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 48.47 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | JST Sales America Inc. |
|---|---|
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Pitch: | 0.100" (2.54mm) |
| Termination: | Kinked Pin |
| Cable End Type: | Straight, Cable Retention Holes |
| Contact Finish: | Tin |
| Flat Flex Type: | FPC |
| Locking Feature: | Slide Lock |
| Contact Material: | Phosphor Bronze |
| Housing Material: | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| FFC, FCB Thickness: | 0.13mm |
| Height Above Board: | 0.402" (10.20mm) |
| Number of Positions: | 8 |
| Connector/Contact Type: | Contacts, Vertical - 2 Sided |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 08FDZ-BT | 22 | від 48.47 грн 1+: 48.47 грн10+: 41.16 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Connectors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
