Зображення корпусу уточнюється
PHR-7
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
PHR-7 — електронний компонент виробника JST, категорія Connectors. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників PHR-7.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 4.83 до 8.98 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | JST |
|---|---|
| Mounting Type: | Free Hanging (In-Line) |
| Drain-Source Voltage: | 125 V |
| Continuous Drain Current: | 4 A |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 85°C |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Color: | Natural |
| Pitch: | 0.079" (2.00mm) |
| Contact Type: | Female Socket |
| Connector Type: | Receptacle |
| Fastening Type: | Detent Lock |
| Number of Rows: | 1 |
| Contact Termination: | Crimp |
| Insulation Material: | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Number of Positions: | 7 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| PHR-7 | Є в наявності | від 4.83 грн 1+: 4.83 грн10+: 4.16 грн50+: 3.95 грн290+: 3.66 грн | IMRAD | Купити |
| PHR-7 | 8 шт. | від 8.98 грн 10+: 8.98 грн100+: 8.45 грн1000+: 7.92 грн5000+: 7.66 грн | Віаком | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| PHR-7 | 83886 | від 5.95 грн 1+: 5.95 грн10+: 5.38 грн25+: 4.89 грн50+: 4.5 грн100+: 4.16 грн250+: 3.79 грн290+: 3.33 грн797+: 3.15 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| PHR-7 | 8566 | від 7.73 грн 1+: 7.73 грн10+: 6.46 грн25+: 6.04 грн50+: 5.75 грн100+: 5.48 грн250+: 5.14 грн500+: 4.89 грн2000+: 4.43 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| PHR-7 | 8142 | від 7.73 грн 1+: 7.73 грн10+: 6.46 грн25+: 5.83 грн100+: 5.48 грн250+: 4.92 грн1000+: 4.5 грн2000+: 4.22 грн6000+: 4.15 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Connectors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
