Зображення корпусу уточнюється
PM6-5
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
PM6-5 — електронний компонент виробника Panduit Corp, категорія Connectors. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників PM6-5.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 68.14 до 73.76 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Panduit Corp |
|---|---|
| Mounting Type: | Free Hanging (In-Line) |
| Standard Pack Qty: | 50 |
| Features: | Brazed Seam, Serrated Termination |
| Thickness: | 0.040" (1.02mm) |
| Insulation: | Non-Insulated |
| Wire Gauge: | 10-12 AWG |
| Termination: | Crimp |
| Stud/Tab Size: | M5 Stud |
| Terminal Type: | Circular |
| Contact Finish: | Tin |
| Contact Material: | Copper |
| Length - Overall: | 0.810" (20.57mm) |
| Width - Outer Edges: | 0.374" (9.50mm) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| PM6-5R-L | 562 | від 68.14 грн 1+: 68.14 грн10+: 63.15 грн100+: 63.08 грн500+: 61.74 грн1000+: 53.17 грн2500+: 51.77 грн5000+: 50.93 грн10000+: 50.43 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| PM6-5R-L | 540 | від 73.76 грн 1+: 73.76 грн10+: 68.35 грн25+: 66.42 грн50+: 65 грн100+: 63.6 грн250+: 61.79 грн500+: 60.46 грн1000+: 59.16 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Connectors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
