Зображення корпусу уточнюється
RD15
Ціна та наявність в Україні станом на 31.05.2026
RD15 — електронний компонент виробника Amphenol Positronic, категорія Connectors. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників RD15.
Всього пропозицій
11
Ціни
від 33.75 до 6753.45 грн
Є в Україні
4
| Виробник: | Amphenol Positronic |
|---|---|
| Mounting Type: | Panel Mount, Snap-In |
| Drain-Source Voltage: | 125 V |
| Continuous Drain Current: | 10 A |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 105°C |
| Standard Pack Qty: | 1 |
| Circuit: | SPST |
| Actuator Type: | Concave (Curved) |
| Switch Function: | On-Off |
| Actuator Marking: | Dot |
| Termination Style: | Solder Lug |
| Voltage Rating - AC: | 125 V |
| Color - Actuator/Cap: | Black |
| Current Rating (Amps): | 16A (AC) |
| Panel Cutout Dimensions: | Rectangular - 19.20mm x 6.80mm |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| RD15 | 81 шт. | від 33.75 грн 1+: 33.75 грн | Ворон | Купити |
| RD15 | 36 шт. | від 90.01 грн 1+: 90.01 грн | Ворон | Купити |
| RD15HVF1-101 | 20 шт. | від 290 грн 1+: 290 грн10+: 275 грн | Радіомаг | Купити |
| RD15 | Є в наявності | Сімметрон | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| RD15131121 | 2763 | від 63.23 грн 1+: 63.23 грн10+: 56.48 грн25+: 53.6 грн50+: 51 грн100+: 48.62 грн200+: 46.44 грн600+: 42.78 грн1000+: 40.96 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| RD151C112F | 2723 | від 66.74 грн 1+: 66.74 грн10+: 57.47 грн25+: 54.17 грн50+: 51.78 грн100+: 47.49 грн200+: 38.92 грн1000+: 37.09 грн2600+: 36.74 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| RD151C112F | 1944 | від 75.87 грн 1+: 75.87 грн10+: 65.27 грн25+: 61.54 грн50+: 58.87 грн200+: 53.87 грн400+: 51.53 грн600+: 50.21 грн1000+: 48.59 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| RD15S0000C-759.0 | 98 | від 4510.97 грн 1+: 4510.97 грн10+: 4237.68 грн25+: 3929.27 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| RD15S10WE3S | 1 | від 4715.4 грн 1+: 4715.4 грн10+: 4100.69 грн25+: 3943.32 грн50+: 3811.24 грн100+: 3601.89 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| RD15S10000 | 14 | від 4992.9 грн 1+: 4992.9 грн10+: 4251.73 грн25+: 3985.47 грн50+: 3795.79 грн100+: 3668.63 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| RD15M100T2S | 12 | від 6753.45 грн 1+: 6753.45 грн10+: 5204.37 грн25+: 4373.97 грн50+: 4164.62 грн100+: 4060.64 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Connectors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
