Зображення корпусу уточнюється
S6B-XH-A
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
S6B-XH-A — електронний компонент виробника JST, категорія Connectors. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників S6B-XH-A.
Всього пропозицій
7
Ціни
від 12.07 до 114.93 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | JST |
|---|---|
| Mounting Type: | Through Hole, Right Angle |
| Drain-Source Voltage: | 250 V |
| Continuous Drain Current: | 3 A |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 85°C |
| Standard Pack Qty: | 500 |
| Style: | Board to Cable/Wire |
| Shrouding: | Shrouded - 4 Wall |
| Termination: | Press-Fit, Solder |
| Contact Type: | Male Pin |
| Connector Type: | Header |
| Number of Rows: | 1 |
| Pitch - Mating: | 0.098" (2.50mm) |
| Number of Positions: | 6 |
| Number of Positions Loaded: | All |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| S6B-XH-A | 100 | від 12.07 грн 1+: 12.07 грн | vdmais | Купити |
| S6B-XH-A | Є в наявності | від 18.17 грн 1+: 18.17 грн6+: 16.91 грн10+: 16.29 грн50+: 15.66 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| S6B-XH-A | 213 | від 17.94 грн 1+: 17.94 грн10+: 15.91 грн25+: 14.79 грн85+: 11.35 грн233+: 10.72 грн5000+: 10.37 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| S6B-XH-A-1 | 803 | від 19.27 грн 5+: 19.27 грн20+: 16.61 грн100+: 13.67 грн108+: 8.97 грн295+: 8.48 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| S6B-XH-A | 49797 | від 22.43 грн 1+: 22.43 грн10+: 18.92 грн100+: 16.07 грн500+: 14.34 грн1000+: 13.65 грн5000+: 12.19 грн10000+: 11.6 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| S6B-XH-A-1 | 2616 | від 23.13 грн 1+: 23.13 грн10+: 19.62 грн100+: 16.67 грн500+: 14.88 грн1000+: 14.17 грн5000+: 12.65 грн10000+: 12.04 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| S6B-XH-A-GU | 249 | від 114.93 грн 1+: 114.93 грн10+: 100.22 грн25+: 96.01 грн100+: 89.7 грн250+: 81.29 грн500+: 58.8 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Connectors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
