Зображення корпусу уточнюється
XHP-6
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
XHP-6 — електронний компонент виробника JST, категорія Connectors. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників XHP-6.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 5.04 до 19.62 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | JST |
|---|---|
| Mounting Type: | Free Hanging (In-Line) |
| Drain-Source Voltage: | 250 V |
| Continuous Drain Current: | 3 A |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 85°C |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Color: | Natural |
| Pitch: | 0.098" (2.50mm) |
| Contact Type: | Female Socket |
| Connector Type: | Receptacle |
| Number of Rows: | 1 |
| Contact Termination: | Crimp |
| Insulation Material: | Polyamide (PA6), Nylon 6 |
| Number of Positions: | 6 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| XHP-6 | Є в наявності | від 5.04 грн 1+: 5.04 грн10+: 4.56 грн35+: 4.39 грн100+: 4.07 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| XHP-6 | 17045 | від 6.66 грн 1+: 6.66 грн10+: 4.98 грн25+: 4.36 грн50+: 3.96 грн100+: 3.64 грн200+: 3.38 грн250+: 3.31 грн500+: 3.11 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| XHP-6 | 158510 | від 7.01 грн 1+: 7.01 грн10+: 5.82 грн25+: 5.19 грн100+: 4.91 грн250+: 4.42 грн1000+: 4.13 грн3000+: 3.71 грн10000+: 3.57 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| XHP-6 | 134353 | від 7.01 грн 1+: 7.01 грн10+: 5.75 грн25+: 5.41 грн50+: 5.14 грн100+: 4.89 грн250+: 4.59 грн500+: 4.37 грн1000+: 4.16 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| XHP-6-R | 650 | від 19.62 грн 1+: 19.62 грн10+: 16.4 грн25+: 14.51 грн100+: 12.61 грн250+: 11.14 грн1000+: 8.06 грн10000+: 7.92 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Connectors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
