Зображення корпусу уточнюється
FC-13532.7680KA-A5
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
FC-13532.7680KA-A5 — електронний компонент виробника Epson Timing, категорія Crystals. Корпус: 2-SMD, No Lead. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників FC-13532.7680KA-A5.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 26.64 до 186.05 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Epson Timing |
|---|---|
| Корпус: | 2-SMD, No Lead |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Type: | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Frequency: | 32.768 kHz |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead |
| Load Capacitance: | 12.5pF |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm) |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 70 kOhms |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| FC-135 32.7680KA-A5 | Є в наявності | від 26.64 грн 1+: 26.64 грн10+: 25.63 грн35+: 23.76 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| FC-135 32.7680KA-A5 | 78872 | від 32.87 грн 1+: 32.87 грн10+: 28.47 грн25+: 25.81 грн100+: 24.76 грн250+: 23.43 грн500+: 22.45 грн1000+: 21.54 грн3000+: 20.07 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| FC-135 32.7680KA-A5 | 865 | від 32.87 грн 1+: 32.87 грн10+: 28.47 грн25+: 26.91 грн50+: 25.79 грн100+: 24.73 грн250+: 23.39 грн500+: 22.42 грн1000+: 21.49 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| FC-135 32.7680KA-A | 14189 | від 186.05 грн 1+: 186.05 грн10+: 161.57 грн25+: 142.68 грн100+: 130.79 грн250+: 123.8 грн2500+: 118.2 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Crystals
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
