Зображення корпусу уточнюється
AD9951YSVZ
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
AD9951YSVZ — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Data Converters. Корпус: 48-TQFP Exposed Pad. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AD9951YSVZ.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 3500.28 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 48-TQFP Exposed Pad |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 1.71V ~ 1.96V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Master fclk: | 400 MHz |
| Package / Case: | 48-TQFP Exposed Pad |
| Resolution (Bits): | 14 b |
| Tuning Word Width (Bits): | 32 b |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AD9951YSVZ | 546 | від 3500.28 грн 1+: 3500.28 грн21+: 2739.34 грн42+: 2639.7 грн105+: 2534.5 грн252+: 2456.38 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Data Converters
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
