
AC1020
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
AC1020 — електронний компонент виробника Microchip Technology, категорія Development Boards. Корпус: 2010. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AC1020.
Всього пропозицій
12
Ціни
від 6.35 до 16981.8 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Microchip Technology |
|---|---|
| Корпус: | 2010 |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Continuous Drain Current: | 20 A |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Packaging: | Bulk |
| Standard Pack Qty: | 1 |
| Type: | Non-Invasive (Solid Core) |
| Rds(on): | 41.8 Ohm |
| Current Ratio: | 1000:1 |
| Frequency Range: | 50/60Hz |
| Size / Dimension: | 0.937" L x 0.438" W (23.80mm x 11.12mm) |
| Power Dissipation: | 1 W |
| Termination Style: | PC Pin |
| DC Resistance (DCR): | 41.8Ohm |
| Current Rating (Amps): | 20 A |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| AC1020 | 6 | від 71.28 грн 1+: 71.28 грн | Eurocom Components | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AC1020FK-0710KL | 4000 | від 6.35 грн 4000+: 6.35 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AC1020JK-0724RL | 3969 | від 18.33 грн 1+: 18.33 грн10+: 13.13 грн50+: 10.32 грн100+: 9.2 грн500+: 7.02 грн1000+: 6.11 грн2000+: 5.34 грн4000+: 5.06 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| AC1020FK-072K67L | 639 | від 21.84 грн 1+: 21.84 грн10+: 15.1 грн50+: 11.87 грн100+: 10.6 грн500+: 8.5 грн1000+: 7.09 грн2000+: 5.48 грн4000+: 5.2 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| AC1020FK-0720RL | 6659 | від 28.79 грн 1+: 28.79 грн10+: 15.94 грн25+: 13.09 грн50+: 11.49 грн100+: 10.21 грн250+: 8.91 грн500+: 8.17 грн1000+: 7.58 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AC10200-100 | 1826 | від 129.2 грн 1+: 129.2 грн10+: 119.37 грн25+: 109.54 грн100+: 101.11 грн250+: 91.98 грн500+: 87.07 грн1000+: 82.86 грн2000+: 80.75 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AC1020 | 14859 | від 332.83 грн 1+: 332.83 грн10+: 300.46 грн25+: 288.36 грн50+: 279.49 грн100+: 270.84 грн250+: 259.75 грн500+: 251.63 грн1000+: 243.72 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AC102016 | 19 | від 470.45 грн 1+: 470.45 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AC102016 | 20 | від 489.41 грн 1+: 489.41 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| AC102015 | 239 | від 1491.4 грн 1+: 1491.4 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AC102015 | 125 | від 1551.08 грн 1+: 1551.08 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| AC102013 | 2 | від 16981.8 грн 1+: 16981.8 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Development Boards
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
