
AP63300
Ціна та наявність в Україні станом на 29.05.2026
AP63300 — електронний компонент виробника Diodes Incorporated, категорія Development Boards. Корпус: SOT-23-6. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AP63300.
Всього пропозицій
10
Ціни
від 12.08 до 2956.78 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | Diodes Incorporated |
|---|---|
| Корпус: | SOT-23-6 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 0.8 V |
| Continuous Drain Current: | 3 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Bulk |
| Standard Pack Qty: | 1 |
| Function: | Step-Down |
| Topology: | Buck |
| Output Type: | Adjustable |
| Number of Outputs: | 1 |
| Output Configuration: | Positive |
| Voltage - Input (Max): | 32V |
| Voltage - Input (Min): | 3.8V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| AP63300WU-7 | 14151 | від 12.08 грн 1+: 12.08 грн | vdmais | Купити |
| AP63300WU-7 | Є в наявності | від 37.53 грн 1+: 37.53 грн8+: 35.27 грн25+: 33.77 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AP63300WU-7 | 6524 | від 55.85 грн 1+: 55.85 грн10+: 39.83 грн25+: 35.97 грн31+: 31.68 грн84+: 29.93 грн500+: 29.15 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| AP63300WU-7 | 37318 | від 60.41 грн 1+: 60.41 грн10+: 43.34 грн25+: 39 грн100+: 34.24 грн250+: 31.97 грн500+: 30.6 грн1000+: 29.51 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AP63300WU-7 | 954 | від 60.48 грн 1+: 60.48 грн10+: 43.41 грн25+: 39.06 грн100+: 34.28 грн250+: 32.03 грн500+: 30.63 грн1000+: 29.57 грн3000+: 29.57 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| AP63300QWU-7 | 11955 | від 73.06 грн 1+: 73.06 грн10+: 52.69 грн25+: 47.56 грн100+: 41.94 грн250+: 39.27 грн3000+: 39.27 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| AP63300WU-EVM | 13 | від 2686.32 грн 1+: 2686.32 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AP63300WU-EVM | 2 | від 2911.12 грн 1+: 2911.12 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| AP63300QWU-EVM | 2 | від 2923.06 грн 1+: 2923.06 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| AP63300QWU-EVM | 2 | від 2956.78 грн 1+: 2956.78 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Development Boards
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
