Зображення корпусу уточнюється
MBR0520LT1G
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
MBR0520LT1G — електронний компонент виробника onsemi, категорія Single Diodes. Корпус: SOD-123. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MBR0520LT1G.
Всього пропозицій
9
Ціни
від 2.08 до 24.48 грн
Є в Україні
6
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | SOD-123 |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 20 V |
| Current - Average Rectified (Io): | 500mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 385 mV @ 500 mA |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 250 µA @ 20 V |
| Speed: | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Technology: | Schottky |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Operating Temperature - Junction: | -65°C ~ 125°C |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| MBR0520LT1G | 13 шт. | від 2.08 грн 1+: 2.08 грн10+: 1.87 грн100+: 1.66 грн1000+: 1.56 грн5000+: 1.46 грн | Віаком | Купити |
| MBR0520LT1G | 2870 | 3.49 грн | РБТронік (станом на 22.04.2026) | Купити |
| MBR0520LT1G | 3125 шт. | від 3.5 грн 6+: 3.5 грн10+: 3.1 грн100+: 2.8 грн | Радіомаг | Купити |
| MBR0520LT1G | Є в наявності | від 3.97 грн 1+: 3.97 грн10+: 3.54 грн50+: 3.37 грн100+: 3.05 грн | IMRAD | Купити |
| MBR0520LT1G | 2515 шт. | від 4 грн 1+: 4 грн | Filur | Купити |
| MBR0520LT1G | 36 | від 18.91 грн 1+: 18.91 грн10+: 12.21 грн100+: 11.84 грн1000+: 11.21 грн | Liven | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MBR0520LT1G | 1132 | від 15.3 грн 1+: 15.3 грн10+: 11.51 грн50+: 9.08 грн100+: 8.22 грн250+: 7.23 грн389+: 2.47 грн1068+: 2.33 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| MBR0520LT1G | 337500 | від 24.48 грн 1+: 24.48 грн10+: 15.18 грн100+: 9.5 грн500+: 7.03 грн1000+: 6.23 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MBR0520LT1G | 52923 | від 24.48 грн 1+: 24.48 грн10+: 15.18 грн100+: 9.51 грн500+: 7.06 грн1000+: 6.29 грн3000+: 4.69 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Single Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
