Зображення корпусу уточнюється
G1017
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
G1017 — електронний компонент виробника GAINTA, категорія Enclosures. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників G1017.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 14.75 до 92.72 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | GAINTA |
|---|---|
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Color: | Black |
| Panel Thickness: | 0.063" (1.60mm) |
| Diameter - Inside: | 0.190" (4.83mm) |
| Bushing, Grommet Type: | Grommet |
| Panel Cutout Dimensions: | Circular - 0.312" (7.92mm) |
| For Use With/Related Products: | Cable, Wires |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| G1017 | 78 | від 14.75 грн 1+: 14.75 грн10+: 12.43 грн25+: 11.63 грн50+: 11.07 грн100+: 10.54 грн250+: 9.88 грн500+: 9.41 грн1000+: 8.96 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| G1017 | 44541 | від 18.54 грн 1+: 18.54 грн10+: 15.45 грн25+: 14.47 грн50+: 13.7 грн100+: 13.07 грн250+: 12.08 грн500+: 11.45 грн1000+: 11.17 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| G1017 | 691 | від 92.72 грн 1+: 92.72 грн5+: 82.89 грн16+: 62.52 грн43+: 59 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Enclosures
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
